رستوران سانس استانبول

معرفی:رستوران سانس(şans) از رستوران های خوب استانبول میباشد و در سال 1992 ساخته شده است.رستوران سانس یک رستوران مدیترانه ای لوکس درمنطقه بشیکتاش استانبول و در یک ویلای زیبا در استانبول قرار دارد.ظرفیت رستوران 80 نفره میباشد.همچنین یک اتاق خصوصی در طبقه دومش وجود دارد که محل برقراری میهمانی های خصوصی است.این رستوران دارای فضای سرسبز میباشد که مسافران تور استانبول میتوانند در تابستان در هوای خوب در فضای باز رستوران غذای خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.معماری این رستوران بسیار هنرمندانه است و صاحبان خوش ذوق آن، به زیبایی رستوران را دکور کرده اند و فضاهای زیبایی خلق کرده اند که از بودن در رستوران سانس بسیار لذت خواهید برد.  آشپز های حرفه ای زیر نظر سرآشپز، بهترین و لذیذترین غذاها را طبخ میکنند.در رستوران سانس، همه چیز برای داشتن لحظاتی بی نظیر آماده است تا مسافران تور استانبول غذاهای فوق العاده را بچشند و در مکانی لوکس کنار عزیزانشان خاطراتی به یاد ماندنی بسازند.

رستوران سانس استانبول

منو غذایی:در منو متنوع این رستوران انواع غذاهای ترکی، مدیترانه ای، بین المللی و غذای مخصوص گیاه خواران وجود دارد. قیمت این غذا ها بین 30 تا 180 لیر ترکیه است. قسمت های مختلف منو شامل سالاد، سوپ ، اشتها آور،‌ پیتزا و ریزوتو، ماهی،‌ غذاهای گوشتی ، دسر، بستنی و سوربتو می باشد که هرکدام طعمی خاص دارند.

ساعت کاری:رستوران سانس از ساعت 11:30 صبح تا 11:30 شب برای ناهار و شام آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران سانس استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، لونت، خیابان پالمیه، خیابان هاسی آدیل

پیشنهاد ما:رستوران سانس با فصای دل نشین انتخاب مناسبی برای مسافرانی که به این شهر زیبا و تاریخی سفر میکند میباشد تا بهترین غذا ها را نوش جان کنند.

رستوران سانس استانبول

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید