رستوران وای نات استانبول

معرفی:رستوران وای نات استانبول از رستوران های خوب این شهر میباشد که موقعیت مکانی خوبی دارد.این رستوران یک رستوران سنتی ترکی می باشد که درفضای سرپوشیده و دنج قرار دارد. در این رستوران غذاهای متنوع ترکی اصیل و بین المللی بسیار خوشمزه سرو می شود.سبک غذای این رستوران دریایی ، اروپایی ، ترکی ، باربیکیو ، ترکی ، غذاهای مخصوص گیاه خواران می باشد.تمام غذاهای رستوران وای نات، لذیذ و خوش طعم است و از تازه ترین مواد اولیه تهیه میشود.سرو غذاها بسیار هنرمندانه انجام میشود که تاثیر بسزایی در اشتهای گردشگران تور استانبول دارد.رستوران وای نات دارای 2 فضای پوشیده و سرباز میباشد که مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند در هر جایی که میخواهند غذای خود را میل کنند.رستوران وای نات، با اینکه رستورانی کوچک است ولی بسیار محبوب میباشد و با غذاهای خوشمزه ای که طبخ و سرو میکند،گرشگران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است.

رستوران وای نات استانبول

منو رستوران:رستوران وای نات دارای منو غذایی از انواع غذاهای ترکی، کباب ها، استیک، غذاهای دریایی، غذاهای مخصوص گیاه خواران و غذاهای مخصوص کودکان سرو می شود. در منو کافه نیز انواع نوشیدنی های سرد و گرم و دسرها میباشد تا مسافران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران وای نات از از ساعت 10:30 صبح تا 12 شب آماده پذیرایی از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران وای نات استانبول

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، محله، سلطان احمد، خیابان پیرلوتی شماره 45

پیشنهاد ما:مسافران تور استانبول میتوانند در طول سفر به این شهر تاریخی و زیبا به این رستوران رفته و از بهترین غذا ها نوش جان کنند.

رستوران وای نات استانبول

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید